Chata Aneta je umiestnená v srdci Liptova v malej obci Bobrovník - Tvarožná. V príjemnom čistom prostredí s výhľadom na Liptovskú Maru a štíty Nízkych Tatier si vychutnáte pohodlie, súkromie a oddych. Môžete si tu zašportovať, zabaviť sa i oddychovať. V blízkosti nájdete jaskyne, termálne kúpaliská, pamiatky ľudovej architektúry. Okolité pohoria poskytujú vynikajúce podmienky na turistiku, cykloturistiku, hubárčenia a aj možnosť rybárčenia. Veríme, že si v bohatej ponuky Liptova vyberiete a domov si odnesiete pekné zážitky.

Ubytovanie je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi alebo priateľmi. Vychutnajte si moderný štýl ubytovania, kde môžete stráviť pokojné prázdniny alebo dovolenku so svojimi najbližšími.

Chata Aneta Vám celoročne ponúka pohodlné ubytovanie pre 21 osôb. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, pohodlnou sedačkou, televíziou so satelitom a prístupom na terasu. Táto miestnosť je predelená barovým pultom, kde sa nachádza plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom a s rúrou, taktiež s mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Nachádzajú sa tu 3 spálne, každá miestnosť má 1 manželskú posteľ a dve jednolôžkové postele. Súčasťou prízemia je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Na poschodí sa nachádzajú 2 apartmány. Prvá miestnosť má kuchyňu a rozkladaciu sedačku a biliardový stôl. Ďalej je tu spálňa, kde je 1 manželská posteľ a 1 jednolôžková posteľ. Odtiaľ sa prechádza do kúpeľne so sprchou a toaletou. Druhý apartmán má kuchyňu, balkón, na ktorý sa vchádza z kuchyne a spálne, kde je rovnako manželská posteľ a jedna jednolôžková. Kúpeľňa má sprchu a toaletu.

Pri chate je altánok so sedením s možnosťou grilovania a varenia gulášu, k dispozícii je aj kotlík. Pre menšie deti máme trampolínu, hojdačku so šmýkačkou a pieskovisko.

Parkovanie je priamo pri objekte.

  • Celkové lôžka: 20 + 2
  • Pes po dohode s majiteľom za poplatok 2 eura/deň

V blízkosti sa nachádza:

  • hotel Marína s reštauráciou a wellnesom, v ktorom majú naši hostia 10 % zľavu pri nahlásení majiteľom chaty Aneta
  • aquapark Tatralandia, vedľa neho je kontaktná ZOO
  • dom hore nohami
  • heliport Liptov