Marina Liptov je jedinečné miesto, kde sa spája príroda, relax a šport na jednom mieste v krásnom prostredí Liptovskej Mary. Nachádza sa v obci Bobrovník v blízkom okolí Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier, vďaka tejto ideálnej polohe ponúka široké možnosti pre strávenie letnej i zimnej dovolenky.

Marína Liptov je unikátne rekreačné stredisko, ktoré ponúka zázemie pre majiteľov lodí a milovníkov vodných športov. V hlavnej budove strediska sa nachádza recepcia, reštaurácia, wellness a fitness centrum. Dominantou celého strediska je mólo, ktoré je prístaviskom pre kotviace lode. Zároveň je to priestor pre relax pri dobrom jedle a nápojoch podávaných priamo na ňom. Počas teplých letných dní je v prevádzke aj pláž s možnosťou kúpania.

Prístavisko a lodenica

V prístave máte možnosť zakotviť vašu loďku či jachtu alebo si prenajať miesto v prístavisku. V prípade, že nemáte loď môžete si ju prenajať priamo v tomto stredisku a zažiť tak krásy Liptovskej Mary priamo na vode. Pre návštevníkov sú pripravené aj vyhliadkové plavby na rýchločlne.

Marína Liptov sa nachádza neďaleko aquaparkov Tatralandia a Bešeňová. Taktiež je to ideálne miesto pre turistiku v Prosieckej a Kvačianskej doliny. Obľúbený Liptovský Ján a Jánska dolina sú vzdialené iba 20 minút cesty autom. Ideálna poloha zaručuje každodenné možnosti na výlety do okolia Liptova, Oravy a Tatier.

Klienti ubytovaní v Chate Aneta môžu využiť 30 % zľavu do wellness centra.